İngilizce Tercüme

Hemen Paylaş
ingilizce-tercume
Hemen herkes tarafından dünya çapında ortak dil olarak kabul edilmekte olan İngilizce, en çok konuşulan diller arasında kendisine 2.sırada yer bulmaktadır. İngilizce, dünya dilleri arasında en yaygın olarak öğrenilmekte olan diller arasında ise baş sırada yer almaktadır. İngiliz devletlerinin tümünde resmi dil olarak kabul edilmekte olan İngilizce aynı zamanda pek çok farklı ülkenin de resmi ve ikinci dili olarak kabul görmektedir. İngilizcenin resmi dil olarak kabul gördüğü ülkeler arasında; Kanada, Yeni Zelanda, Avustralya ve İrlanda da yer almaktadır. Amerika Birleşik Devletleri ise İngilizcenin en çok konuşulduğu ülkelerdendir. İngilizcenin bu yoğunlukla konuşuluyor olması beraberinde tercüme talebini getirmiştir. İngilizce sadece belli başlı ticari konular için değil; bilim, eğlence, diplomasi gibi konular üzerine de ihtiyaca yoğun olarak sahip olan bir dildir.
Ülkemizde İngilizce tercüme, diğer dillere göre her ne kadar sıradan bir iş gibi görülse de durum aslında öyle değildir. İngilizce tercüme, çevirisi yapılacak olan konular üzerine belli başlı kalıplar içermekte ve İngilizce tercümanların dile hakim olması gerekmektedir. Dile tam olarak hakim olamayan ve orta düzeyde İngilizce bilgisine sahip olan tercümanlar, sizi hayal kırıklığına uğratabilir ve işlerinizi geciktirebilirler.
Yeminli İngilizce Tercüme Hizmetlerimiz
İngilizce tercüme konusunda, sizlere kurumsal ve bireysel anlamda profesyonel tercüme çözümleri üretiyoruz. Farklı alanlarda uzman, İngilizceye hakim ve dili etkili ve akıcı bir şekilde kullanabilmekte olan tercüme ekibimizle İngilizce-Türkçe, Türkçe-İngilizce yeminli tercüme işlemlerinizi en kaliteli ve güvenilir bir şekilde yapıyoruz.
Özellikle uzmanlık bilgisi gerektirmekte olan; edebiyat, hukuk, teknik ve ticari konularda çalıştığımız alanlarında uzmanlık seviyesinde eğitim almış olan İngilizce tercüman ekip arkadaşlarımız ile birlikte sizler için en iyisini vaat ediyoruz. Farklı uzmanlık alanlarındaki yetenekli tercümanlarımız ile birlikte sizlerin itibarını koruyor ve hızlı tercümeler ile ilişkilerinizi daha kısa sürede gerçekleştirmenizi sağlıyoruz.
Noter tasdikli yeminli İngilizce tercümanlarımızın tercümesini yaptığı metinler için kesinlikle noter onayı almaktayız.
Sözlü İngilizce Tercüme Hizmetlerimiz
Günümüz global dünyasında sözlü iletişimin büyük bir yer tuttuğunu kolaylıkla söyleyebiliriz. Şirketler, uluslar arası toplantılar, lansmanlar gibi bir çok farklı kategoride sözlü tercüme ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. Aynı zamanda sözlü tercümeler sadece şirketler için değil; bireyler için de basın toplantıları gibi konular üzerine ortaya çıkmaktadır. Simultane ve ardıl olarak, tercümanlarımızın sizler için sunduğu eşsiz kalitedeki sözlü İngilizce tercümelerimiz ile birlikte daha geniş kitlelere hitap etmeniz artık çok kolay.
Simultane ve ardıl olarak İngilizce tercüme yapmakta olan tercümanlarımız; yüksek konsantrasyonla konuşmacıyı dinleyebilme becerisine, anlık olarak cümleleri tasarlayabilme, akıcı ve düzgün diksiyona sahiptirler. Net ve kendini ifade edebilme yeteneği üst düzey olan İngilizce tercümanlarımız ile birlikte gerçekleştirdiğimiz ardıl ve simultane tercüme hizmetimiz ile mutlu müşteriler oluşturmak ilk görevimiz.